Беседки

Ви шукаєте де купити дерев’яну беседку по ціні яка вас влаштує?  Компанія Top-Style.44 виготовляє беседки із дерева під замовлення, також ми можемо запропонувати вам  готовие беседки які ми виготовили раніше, і зберігаємо на нашому закритому складі.  Купить беседку у нас дуже просто, для цього потрібно перейни на наш сайт top-style.in.ua  вибрати необхідну категорію, наприклад  шестигранная беседка, далі проскролити сторінку з товарами, вибрати — альтанку яка подобається і перейти на картку товара. Ще є ще категорії товарів: восьмигранні беседки, та частіше за все великого розміру беседки прямокутні. 

Далі є два шляхи, перший: Оформити, та купить деревянную беседку  через наш сайт, залишивши там заявку, через корзину сайту. Другий варіант: заказать беседку в телефонному режимі, перезвонивши нам на номер вказаний на сайті. Далі наш представник скине вам на VIBER або E:mail підтверджене і погоджене з вами замовлення. Після чого ми вам надсилаємо всі необхідні документи і наш банківський рахунок. Ви оплачуєте аванс за альтанку, після того — як ми підтвердимо вашу оплату, на виробництві починають виготовляти бесідку з дерева. Термін виготовлення від 7 до 14 днів, якщо складна індивідуальна робота, то 21 день. Частіше всього замоляють дачні беседки, або альтанки в приватний заміській будинок.

Починаючи з 2018 року, частину замовлень, ми отримуємо через сайт державних закупівель PROZORRO. Це замовлення для державних підприємств, благодійних фондів, та деяких комерційних фірм, які шукають беседки не дорого, але тендер не завжди націлений на те, щоб знайти дешеві беседки. Одна з головних умов, виконання технічних і архітектурних умов. Щоб виграти тендер, треба мати надійну репутацію виробника, саме таку ми і маємо, всі роботи які ми брали, завжди виконували вчасно. Дані про виграні нами тендери, їх виконання, токож можете знайти на сайті PROZORRO. Також у вас є можливість перевірити нас, через єдиний реєстр підприємст України, по коду підприємства — дізнатися, хто є власником фірми. Ми працюємо з 2007 року. Всім нашим замовникам хто бажає купить альтанку, надаємо копії наших документів: 

  1. Свідоцтво про державну реєстрацію
  2. Паспортні дані власника, з його пропискою
  3. Идентифікаційний код підприємця
  4. Виписку з державного реєстру юредичних і фізичних осіб
  5. Номер банківського рахунку. 

Радимо купувати беседку — тільки в перевірених виробників, в яких є повний пакет документів, гарна репутація і прозорі правила співпраці. Пошукові фрази по яких ви нас можете знайти: Беседки для дачи | Деревянная терраса цена | Веранда построить | Беседки садовые

Меню